Djelatnici udruge

Pružatelji socijalnih usluga - Psihosocijalna podrška

Aleksandra Milinovic

Aleksandra Milnović

Magistra psihologije, Neurofeedback praktičar,
Neurofeedback metoda

RADNO VRIJEME
PON-SRI: 11-19h,
UTO-ČET-PET: 7-15h

Sanja Božić

Magistra socijalnog rada, Neurofeedback praktičar, Neurofeedback metoda

RADNO VRIJEME
PON-SRI-PET: 7-15h
UTO-ČET: 11-19h

Patricia Knežević

Magistra fizioterapije, Neurofeedback praktičar, Neurofeedback metoda 

RADNO VRIJEME
PON–SRI: 11–19h
UTO–ČET–PET: 7–15h

Antonia Horvat

Prvostupnica radne terapije, Vježbe svakodnevnih vještina

RADNO VRIJEME
PON–SRI: 11–19h
UTO–ČET–PET: 7–15h

Marina Čolović

Magistra fizioterapije, Neurofeedback praktičar, Neurofeedback metoda, Senzorna integracija

RADNO VRIJEME
PON-SRI-PET: 7-15h
UTO-ČET: 11-19h

Danijela Maurović

Magistra psihologije, Psihološka podrška

RADNO VRIJEME
PON–SRI: 11–19h
UTO–ČET– PET: 7–15h

Nikola Komnenov

Prvostupnik fizioterapije, Senzorna integracija

RADNO VRIJEME
PON-SRI: 11-19h
UTO-ČET-PET: 7-15h

Marina Morduš

Prvostupnica radne terapije, Vježbe svakodnevnih vještina

RADNO VRIJEME
PON-SRI-PET: 7-15h
UTO-ČET: 11-19h

Jelena Pavlović

Magistra fizioterapije, Senzorna integracija

RADNO VRIJEME
PON-SRI-PET: 7-15h 
UTO- ČET: 11-19h

Matea Troglić

Magistra fizioterapije, Kineziterapija i sportsko rekreacijske aktivnosti

RADNO VRIJEME
PON-SRI-PET: 7-15h
UTO-ČET: 11-19h

Biljana Cvijanović

Prvostupnica fizioterapije, Kineziterapija i sportsko rekreacijske aktivnosti

 

RADNO VRIJEME
PON-SRI-PET: 7-15h
UTO-ČET: 11-19h

Marija Ruskaj

Prvostupnica socijalne pedagogije, Vježbe svakodnevnih vještina
 

RADNO VRIJEME
PON-SRI-PET: 7-15h
UTO-ČET: 11-19h

Katarina Mabić

Magistra psihologije,
Psihološka podrška

RADNO VRIJEME
PON-SRI-PET: 7-15h
UTO-ČET: 11-19h

Jasmina Lazić Pavlović

Magistra pedagogije i magistra edukacije povijesti, voditeljica poludnevnog boravka


RADNO VRIJEME 
PON-PET: 7:30-15:30h

Slavica Dorić

Magistra predškolskog odgoja, poludnevni boravak

 
RADNO VRIJEME 
PON-PET: 7:30-15:30h

Ankica Đuričić

Održavanje prostora 

RADNO VRIJEME
PON- PET: 17-21h

Biljana Savurdić

Održavanje prostora 

RADNO VRIJEME
PON-PET: 17-21h

Samuela Sambunjak Amanović

Magistra psihologije, Neurofeedback praktičar, Neurofeedback metoda

 

Jasna Mladežić

Prvostupnica fizioterapije, Senzorna integracija

 

Tanja Vujadinović

Prvostupnica fizioterapije, Kineziterapija i sportsko rekreacijske aktivnosti

 

Dajana Komnenov

Prvostupnica fizioterapije,Neurofeedback praktičar, Neurofeedback metoda

 

Podrška Grada Vukovara – Psihosocijalna podrška djeci s teškoćama u razvoju

Sara Salak

Voditeljica ureda 

RADNO VRIJEME
PON-PET: 7-15h

Sara Dorić

Voditeljica projekta

RADNO VRIJEME
PON-PET: 7:30-11:30

Rastimo, igrajmo se i učimo zajedno – program poludnevnog boravka za djecu Vukovara

Andreja Mandić

Izvoditeljica aktivnosti

RADNO VRIJEME
PON-PET: 7:30-15:30h

Rastimo, igrajmo se i učimo zajedno – poludnevni boravk

Tina Stojanović

Vježbe svakodnevnih vještina,voditelj terapijskog psa

RADNO VRIJEME
PON-PET: 7:30-15:30h

 

Karlo Kraljević

Prvostupnik kineziologije, voditelj sportskih aktivnosti u Vukovaru i Iloku

RADNO VRIJEME 
PON i SRI: 10-18h sati
Udruga Vukovarski leptirići
UTO-ČET: 8-16h
OŠ Julija Benešića Ilok
PET: 8-16h
Prostor Iločkih leptirića Ilok

Viktorija Matin

Voditeljica projekta 

Vanjski suradnici

Vedrana Marijanović

Projekt menadžer

Maja Milidrag

Magistra psihologije

Snježana Petković

Edukacijski rehabilitator