Djelatnici Udruge

Pružatelji socijalnih usluga - Psihosocijalna podrška

Samuela Sambunjak

Magistra psihologije, Neurofeedback praktičar , Psihološka podrška
RADNO VRIJEME
PON – SRI 11 – 19 h
UTO – ČET – PET  7 – 15 h

Majda Joha

Magistra psihologije, Neurofeedback praktičar, Tomatis praktičar, Psihološka podrška

RADNO VRIJEME
PON – SRI – PET 7 – 15 h
UTO – ČET 11 – 19 h

Jovana Bačić Beljić

Magistra psihologije, Neurofeedback praktičar , Psihološka podrška
RADNO VRIJEME
PON – SRI 11 – 19 h
UTO – ČET – PET  7 – 15 h

Dajana Špoljarić

Prvostupnica fizioterapije, Vježbe svakodnevnih vještina
RADNO VRIJEME
PON – SRI 11 – 19 h
UTO – ČET – PET 7 – 15 h

Filip Mendeš

Prvostupnik fizioterapije, Vježbe svakodnevnih vještina
RADNO VRIJEME
PON – SRI – PET 7 – 15 h
UTO – ČET 11 – 19 h

Danijela Maurović

Magistra psihologije, Psihološka podrška

RADNO VRIJEME
PON – SRI 11 – 19 h
UTO – ČET – PET 7 – 15 h

Tamara Ugljesic

Tamara Uglješić

Prvostupnica fizioterapije, Marte Meo praktičar, Senzorna integracija

RADNO VRIJEME
PON – SRI 11 – 19 h
UTO – ČET – PET 7 – 15 h

Jasna Mladezic

Jasna Mladežić 

Prvostupnica fizioterapije, Senzorna integracija

RADNO VRIJEME 
PON – SRI – PET 7 – 15 h i 
UTO – ČET 11 – 19 h

Biljana Cvijanović

Prvostupnica fizioterapije, 
Kineziterapija i sportsko rekreacijske aktivnosti

RADNO VRIJEME
PON – SRI – PET 7 – 15 h
UTO – ČET 11 – 19 h

tanja

Tanja Vujadinović

Prvostupnica fizioterapije,
Kineziterapija i sportsko rekreacijske aktivnosti

RADNO VRIJEME
PON – SRI – PET 7 – 15 h
UTO – ČET 11 – 19 h

Marina Morduš

Prvostupnica radne terapije, Vježbe svakodnevnih vještina

Projekt: Igraonica

Andreja Mandic

Andreja Mandić

Voditeljica igraonice, Brain gym

RADNO VRIJEME
PON – PET 8 – 12 h

Projekt: #korakzajedno - mladi u zajednici, a ne na margini

Andrea Poljak

Voditeljica projekta 

Tina Stojanović

Izvoditeljica projekta 

Andreja Mandic

Andreja Mandić

Izvoditeljica projekta 

Podrška: Grad Vukovar financiranje socijalnih usluga
kod pružatelja usluga za djecu s teškoćama u razvoju

Anamarija Krišto

Voditeljica pripreme i kontrole projekata

Sara Salak

Voditeljica ureda 
RADNO VRIJEME 
Pon – Pet 11 – 15 h

Projekt: Rastimo, igrajmo se i učimo zajedno! – program poludnevnog boravka za djecu Vukovara

Maja Milidrag

Magistra psihologija
 RADNO VRIJEME
PON – PET 12 – 16 h

Dajana Komnenov

Prvostupnica fizioterapije
 RADNO VRIJEME
PON – PET 8 – 14 h
Andreja Mandic

Andreja Mandić

Njegovateljica 
RADNO VRIJEME
PON – PET 12 – 16 h 

Tina Stojanović

Vježbe svakodnevnih vještina
RADNO VRIJEME
PON – PET 8 – 16 h
 

Nina Cvetković

Voditelj projekta
RADNO VRIJEME

PON – PET 12 – 14 h

Projekt: Što sve sportom mogu ja!

Ivan Filić

Prvostupnik kineziologije, voditelj sportskih aktivnosti

RADNO VRIJEME
PON – SRI – PET 13 – 19 h
UTO – ČET 8 – 14 h

Zvonimir Vlajčić

Prvostupnik kineziologije, voditelj sportskih aktivnosti

RADNO VRIJEME
PON – SRI – PET 13 – 19 h
UTO – ČET 8 – 14

Projekt: Društveni centar IN – mreža podrške za djecu s teškoćama u razvoju i osobe s invaliditetom grada Vukovara

Viktorija Matin

Voditeljica projekta 
RADNO VRIJEME

PON – PET 12 – 16 h 

Nina Cvetković

Izvoditeljica projekta

RADNO VRIJEME
PON – PET 14 – 20 h

Igor Smolčić

Izvoditelj projekta

RADNO VRIJEME
PON – PET 14 – 20 h

Projekt: "Razvoj i širenje mreže socijalnih usluga koje pružaju udruge" za razdoblje od 2020. - 2023. godine

Povežimo se! - mreža podrške za sretno djetinjstvo

Karlo Kraljevic

Karlo Kraljević

Prvostupnik kineziologije, voditelj sportskih aktivnosti
RADNO VRIJEME
PON – UTO 8 – 16 sati Centar “Ivan Štark” Osijek
SRI – ČET 8 – 16 sati OŠ Julija Benešića Ilok
PET 8 – 16 sati Udruga Vukovarski leptirići

 

Projekt: Tomatis - glazbom do kvalitetnijeg obrazovanja

Maja Milidrag

Izvoditeljica projekta, asistent 

RADNO VRIJEME
PON – PET 8 – 12 h

Majda Joha

Izvoditeljica projekta, Tomatis praktičar 

Nina Cvetković

Voditeljica projekta
 

Projekt: Roditeljstvo nije lako - podrška je potrebna svakako

Viktorija Matin

Voditeljica projekta

Danijela Maurović

Izvoditeljica projekta

Majda Joha

Izvoditeljica projekta

Samuela Sambunjak

Izvoditeljica projekta
 
Andreja Mandic

Andreja Mandić

Izvoditeljica projekta
 

Projekt: #posebnakaoiti – Učinimo zajedno da poteškoće postanu mogućnosti!

Samuela Sambunjak

Voditeljica projekta

Majda Joha

Izvoditeljica projekta

Danijela Maurović

Izvoditeljica projekta

Tamara Ugljesic

Tamara Uglješić

Izvoditeljica projekta